Tutoriale Counter strike & Htlm
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tutoriale Counter strike & Htlm

TUTORIALE Counter Strike
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reviewurile de pe net, ghiduri profesioniste sau "abureli publicitare"?

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 258
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 31
Localizare : Alba

Reviewurile de pe net, ghiduri profesioniste sau "abureli publicitare"? Empty
MesajSubiect: Reviewurile de pe net, ghiduri profesioniste sau "abureli publicitare"?   Reviewurile de pe net, ghiduri profesioniste sau "abureli publicitare"? Icon_minitimeJoi Ian 08, 2009 3:14 am

O data cu aparitia internetului au aparut asa pe scara larga si reviewurile mai mult sau mai putin profesioniste. A aparut si meseria de reviewer. Mai nou atunci cand cumparam ceva sau atunci cand dorim sa achizitionam soft pentru pc-ul propriu, ne uitam la reviewurile de pe Internet, la reactiile userilor, pe forumuri etc. Ce situri de incredere cunoasteti? Care e criteriul "increderii"? Pozitia in topul cautarilor pe google e singurul criteriu bun? O sa dau un exemplu in acest sens http://www.toptenreviews.com , e unul din cele mai populare situri de reviewuri de cam ce doriti, inclusiv de soft. Insa am vazut critici la adresa sitului, unii considerandu-l ca nuf ace altceva decat sa promoveze anumite produse in detrimentul altora. E de notorietate faptul ca la sectiunea antivirusi de pilda conduc detasat, de mult timp, romanii de la Bitdefender. Sa fie platit situl? Sunt si alte situri de gen? Veniti cu exemple si argumente, sunt curios ce pareri aveti, eu unul cred ca astfel de situri, dincolo de orice critica, sunt utile mai ales celor ce nu cunosc o anumita piata prea bine. Si uneori iti ofera si niste criterii de alegere, chiar daca imperfecte. Cool
Sus In jos
https://d3agl3powe3r.forumgratuit.ro
 
Reviewurile de pe net, ghiduri profesioniste sau "abureli publicitare"?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tutoriale Counter strike & Htlm :: Tehnologie si Calculatoare :: Totul despre Internet si lumea online-
Mergi direct la: